środa, 22 lipca 2015

Zarabianie w Internecie

Zastanawiasz się zapewne czy rzeczywiście jest to możliwe. Czy jest możliwy stały zarobek, który pochodzi
tylko i wyłącznie z internetu ? Odpowiedź jest prosta a zarazem twierdząca. Zarabianie w Internecie jest możliwe do osiągnięcia, czego jestem żywym przykładem. Sposobów na zarobek jest sporo.


Sprzedaż na aukcjach


Pierwszym sposobem na zarabianie w domu jest sprzedaż poprzez allegro. Nie jest to w 100 % sposób na zarabianie tylko przez Internet jednak można powiedzieć że jest to sposób, który zapewnia 90 % czasu spędzonego w domu. Jedynym obowiązkiem jest zakup odpowiednich towarów w hurtowni i dowiezienie ich na miejsce oraz wyprawy na pocztę o ile towar jest chodliwy :-) . Zarabianie przez internet jest osiągalne dla każdego kto posiada komputer za pomocą, którego będzie w stanie korzystać z internetu oraz podstawowa wiedza z zakresu korzystania z komputera. Kiedy to już mamy opanowane zarabianie przez internet opiera się na promowaniu usług/przedmiotów poprzez programy partnerskie lub bezpośrednio poprzez promowanie swoich produktów fizycznych lub informacyjnych na swojej stronie internetowej lub przez ogólnodostępne darmowe platformy blogowe.

No dobra, chcę promować czyjś/swój produkt, od czego zacząć ? Zacząć musimy od podjęcia decyzji w jaki sposób będziemy promować swoje produkty w internecie. Mamy do wyboru kupno domeny+hostingu, instalację darmowego lub płatnego oprogramowania, na którym będzie się opierała nasza strona, na której będziemy promowali nasze produkty lub darmowe systemy blogowe, freehosty (darmowe hostingi), za które nic nie zapłacimy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz